Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

j j

Contact Info
New York +(123) 456 -7890 innovio@mikado-themes.com 184 Main Street Victoria 8007
Folow us on social

doradztwo marketplace

Wsparcie w rozbudowie oraz ekspansji na zewnętrzne kanały sprzedaży jest naszą specjalnością. Oferujemy profesjonalne doradztwo dotyczące platform marketplace, oceniamy ich potencjał, pomagamy w poprawie wydajności oraz optymalizacji procesów sprzedażowych.

na czym polega?

Zwiększenie sprzedaży to proces, a mój zaczyna się od doradztwa. Wspieramy rozwój i ekspansję w zewnętrznych kanałach sprzedaży poprzez profesjonalne doradztwo dotyczące cross-border, wyboru platform, oceny potencjału optymalizację procesów sprzedaży.

d
Analiza Wstępna i Ocena Potrzeb

Konsultacja Wstępna: Poznajemy Twoje potrzeby, cele i oczekiwania.<br /> Analiza Rynkowa: Identyfikujemy główne trendy i możliwości na wybranych platformach.

d
Strategia Wejścia na Marketplace

Planowanie Strategii: Tworzymy spersonalizowaną strategię wejścia na marketplace. Analiza Produktów: Ocenimy Twoją ofertę produktową i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

d
Optymalizacja Konta i Listingu Produktów

Zakładanie i Konfiguracja Konta: Pomagamy w zakładaniu i konfiguracji konta sprzedawcy. Tworzenie i Optymalizacja Listingów: Tworzymy atrakcyjne i zoptymalizowane opisy produktów.

d
Marketing i Promocje

Strategia Marketingowa: Opracowujemy skuteczne kampanie reklamowe i promocyjne. Content Marketing: Tworzymy wartościowe treści wspierające sprzedaż.

e
Zarządzanie Operacyjne i Logistyka

Zarządzanie Zamówieniami: Optymalizujemy procesy realizacji zamówień i obsługi klienta. Logistyka i Fulfillment: Doradzamy w zakresie logistyki i modeli fulfillmentu.

f
Analiza Wyników i Raportowanie

Monitoring i Analiza: Regularnie monitorujemy wyniki sprzedaży i efektywność działań. Raportowanie: Przygotowujemy raporty z rekomendacjami na przyszłość.

Pan Mateusz Grzywnowicz to prawdziwy ekspert eBay, pomógł mi rozwiązać mój problem z eBay szybko i solidnie

Iwona Michułka

Dzięki kursowi możliwości rozwoju sprzedaży na eBay są nieporównywalnie większe !Dużo praktycznej wiedzy, podanej w bardzo profesjonalny i łatwy do przyswojenia sposób. Pan Mateusz to skarbnica wiedzy o eBay, gorąco polecam wszystkim.

Artur Jakubowski
wsparcie zespołu jako
interm manager
indywidualne
30 dniowe szkolenie
Profesjonalna
rekrutacja

Kim jest Mateusz?

  • 14 lat doświadczenia w e-commerceZbudowałem i sprzedałem Selium najbardziej wszechstronną agencję marketplace w Polsce, Selium jedną z pierwszych firm w gronie Amazon Seller Central Partner Network, od 2023 Selium jestem częścią grupy Shoper lidera ecommerce w PolscePonad 2 tyś zrealizowanych audytów i wdrożeń na Amazon i eBayObecnie doradza markom w zakresie strategii sprzedaży online na międzynarodowych platformach sprzedażowych, pomagając im osiągać sukcesy na globalnym rynku.Prywatnie mąż i ojciec dwójki urwisów 😉